Konference Banking DAYS je tu - přihlášky již jen do 22. dubna!

9. 4. 2015 | Aktuality

Banking DAYS je dvoudenní konference pořádaná organizací AIESEC ČR, na níž mají studenti a absolventi vysokých škol možnost poučit se z interaktivních workshopů, získat významné kontakty s pracovníky finančních a bankovních firem, jako jsou ČSOB, Česká spořitelna nebo Komerční banka, účastnit se zajímavých prezentací a panelových diskuzí na témata z oblasti bankovnictví, dozvědět se o možnostech uplatnění na trhu práce v tomto rezortu atp. Konference se každoročně účastní 30 pozvaných zájemců. Podmínkou je, aby měl účastník za sebou již nějakou zkušenost s prací v bankovním sektoru.

Nejbližší konference se uskuteční v pražském hotelu Glóbus ve dnech 6. – 7. května 2015. Přihlášku k účasti lze podat prostřednictvím online formuláře, který lze nalézt na stránkách pořadatele. Zároveň je nutné zaslat životopis na e-mail kristyna.vojtechova@aiesec.cz. Uzávěrka přihlášek proběhne ve středu 22. dubna 2015, vybraní uchazeči pak budou kontaktováni v pátek 24. dubna 2015.

Více informací lze získat na stránkách pořadatele nebo v této brožuře.

Zdroj: AIESEC ČR
Foto: sxc.hu