Jeden den vysokoškolákem na NEWTON College

14. 3. 2011 | Aktuality

Brněnská Vysoká škola managementu a podnikání NEWTON College nabízí studentům středních škol možnost vyzkoušet si, jaké je to být na jeden den vysokoškolákem. Projekt nazvaný Expedice NEWTON 11 bude probíhat v celém jarním semestru, vybrat si můžete ze dvanácti termínů.

Po škole vás budou provádět dva studenti vysoké školy a postaráno bude také o občerstvení. Chcete-li se přihlásit, stačí poslat mail na adresu expedice@newtoncollege.cz a tam uvést, kterou expedici a ve kterém termínu jste si vybrali.

Možnosti programu jsou následující:

OKO 1 = pondělní expedice, v rámci které můžete navštívit výuku předmětů:

· Metody a postupy používané v psychologii · Strategický management · Psychologie osobnosti · Nauka o podniku · Efektivní práce s lidmi · Makroekonomie · Cizí jazyk (angličtina)

Termíny: 28. 3., 11. 4., 25. 4., 9. 5. 2011

OKO 2 = úterní expedice, v rámci které můžete navštívit výuku předmětů:

· Obchodní právo a daně · Krizový management · Management lidských zdrojů II. · Kreativita a její rozvoj · Management · Komunikace a sebeprezentace · Cizí jazyk (angličtina, němčina)

Termíny: 29. 3., 12. 4., 26. 4., 10. 5. 2011

OKO 3 = středeční expedice, v rámci které můžete navštívit výuku předmětů:

· Základy poradenské psychologie · ICT v manažerské praxi · Interkulturální management · Politologie · Mezinárodní management a globalizace · Cizí jazyk (angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština)

Termíny: 23. 3., 6. 4., 20. 4., 4. 5. 2011

Více informací najdete na stránkách NEWTON College.

Zdroj: tisková zpráva

Zdroj fotografie: NEWTON College