Jaké filmy jsou dnes IN? Napoví Fresh Film Fest

17. 9. 2014 | Aktuality

Chcete-li alespoň částečně nahlédnout do budoucnosti filmu, zajděte v září na Fresh Film Fest. Je totiž mezinárodní přehlídkou debutové a studentské tvorby, která divákům během pěti dnů nabídne řadu snímků od současných mladých autorů. Letos se koná už pojedenácté a uskuteční se v Praze od 17. do 21. září 2014.

Samotnou soutěž celovečerních debutů a studentských filmů budou provázet zvláštní uvedení, pocty a retrospektivy a také spousta distribučních premiér a ojedinělých projekcí snímků od známých autorů. Připraven je ovšem i bohatý doprovodný program.

Vstupenky v ceně 50 až 100 korun budou k dostání na pokladnách festivalových kin (Kino 35, Bio Oko, Světozor). Zakoupit lze ale i celofestivalovou akreditaci za 500 korun, respektive zlevněnou za 350 korun. Festivalové centrum bude umístěno ve Francouzském institutu (Štěpánská 35, Praha 2).

Zdroj: www.freshfilmfest.net