Spolupráce serveru VysokeSkoly.cz se středními školami

25. 7. 2011 | Moduly pro SŠ

Dovolujeme si Vám představit novinku serveru VysokeSkoly.cz – webový modul, který přinese studentům Vaší střední školy aktuální informace o možnostech studia na vysoké škole v ČR. Tuto službu poskytuje server VysokeSkoly.cz zdarma.

Informace bezplatně do webových stránek Vaší střední školy

Server VysokeSkoly.cz již dvanáct let informuje studenty o aktuálním dění na vysokých školách. V současnosti můžete studentům Vaší střední školy umožnit přístup k aktuálním informacím o vysokých školách přímo z Vašich webových stránek. Poskytovaná služba je bezplatná a nezávazná.

Webový modul v sobě zahrnuje nejdůležitější informace ze serveru VysokeSkoly.cz:

• katalog vysokých škol,
  • informace pro uchazeče na VŠ,
  • kalendář akcí vysokých škol (termíny podávání přihlášek na vysokou školu, termíny přijímacího řízení, dny otevřených dveří),
  • aktuality, články a informace přímo z vysokých škol a také speciály o studijních oborech, které je možné na vysokých školách studovat,
  • testy národních srovnávacích zkoušek.

Snadné zavedení informačního modulu do Vaší webové stránky

Zavedení není náročné a Vašemu správci webových stránek zabere pouze několik minut. Je potřeba zřídit položku v menu s názvem „Vysoké školy“. Do webové stránky poté stačí vložit následující kód:

Uvedený kód zobrazí modul na webové stránce vaší střední školy.

Je tento modul pro váš web příliš široký?
Použijte užší jednosloupcovou variantu: http://www.vysokeskoly.cz/…cniho-modulu

Uvedení Vaší střední školy jako partnera serveru VysokeSkoly.cz

Jako poděkování za spolupráci uvedeme logo Vaší střední školy na stránkách serveru VysokeSkoly.cz v sekci „Spolupráce se středními školami“. Prosíme o zaslání informace o nasazení modulu na níže uvedený kontakt.

Střední školy spolupracující se serverem VysokeSkoly.cz

V případě Vašich dotazů nás prosím kontaktujte.

Děkujeme za spolupráci

Mgr. Markéta Dušková