Gratis kurz čínštiny na UTB

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně nabízí veřejnosti gratis kurzy čínštiny. Osvojíte si základy mluvené čínštiny, znakového písma a poznejte čínskou kulturu, její zvyky a tradice.

Budete si moci vyzkoušet kaligrafii, čajový obřad nebo tradiční umění čínských uzlů. Nahlédnout do výuky můžete zde.

Výuka je vedena rodilou mluvčí Ying XING a bude probíhat v angličtině – znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni nutná.

V termínu 18. 9. 2017 – 22. 12. 2017 budou probíhat kurzy ve třech úrovních pokročilosti.

Formulář přihlášky naleznete zde. Vyplněnou přihlášku včetně podpisu je třeba zaslat do 11. 9. 2017 na adresu hulejova@utb.cz (stačí naskenovat).

Kurz je zdarma. Kurzy budou otevřeny po naplnění minimální kapacity. Počet účastníků v kurzu je omezen.

Více informací o naleznete zde.


kavanluc@gmail.com

Další články k tématu

SU OPF pořádá třídenní přípravu pro studium cizího jazyka na VŠ

SU OPF pořádá třídenní přípravu pro studium cizího jazyka na VŠ

Slezská univerzita v Opavě, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné pořádá kurzy angličtiny a němčiny, jejichž cílem je pomoci studentům či uchazečům na této fakultě zkvalitnit jejich cizojazyčné dovednosti. Zájemci si tak budou moci intenzivnější formou zopakovat a prohloubit gramatické struktury v angličtině nebo němčině na úrovni B1 Evropského referenčního rámce pro jazyky. Kurz se uskuteční ve dnech 30. a …

číst více
Další změna podoby státních maturit

Další změna podoby státních maturit

V úterý 17. července 2012 informoval ministr školství Petr Fiala o nové změně, která se bude týkat podoby státních maturit. Zásadní změnou je fakt, že státní maturity budou mít v letech 2013 a 2014 pouze jednu úroveň obtížnosti. Předměty, ze kterých budou žáci středních škol maturovat, zůstaly nezměněné. Maturanty tedy čeká zkouška z českého jazyka a cizího jazyka či matematiky. Oproti letošním maturitám …

číst více