Druhé kolo na UK

Evangelická teologická fakulta Univerzity Karlovy vypisuje dodatečné přijímací řízení na obor Teologie křesťanských tradic.

Ke studiu bakalářského studijního programu Teologie, studijního oboru Teologie křesťanských tradic, v prezenční formě studia lze podávat přihlášky do 31.7.2016, termín přijímací zkoušky je stanoven na 1.9.2016, náhradní termín na 9.9.2016.

Náležitosti přihlášky a podmínky přijímacího řízení jsou uveřejněné na stránkách opřijímacím řízení UK..


kavanluc@gmail.com

Další články k tématu

České univerzity bodovaly v dalším mezinárodním srovnávacím žebříčku

České univerzity bodovaly v dalším mezinárodním srovnávacím žebříčku

Hned tři české univerzity se dostaly do žebříčku celkových 500 nejlepších světových vysokých škol s názvem Best Global Universities, který sestavila americká společnost U. S. News & World Report. Zaměřuje se zejména na vědeckou a publikační činnost jednotlivých škol. Univerzita Karlova v Praze (UK) se v rámci tohoto žebříčku umístila na 179. místě (získala cca 48 % v rámci celkového hodnocení), jen v Evropě …

číst více
Chcete studovat „ekonomku“? Na TUL máte šanci ještě letos!

Chcete studovat „ekonomku“? Na TUL máte šanci ještě letos!

Ekonomická fakulta Technické univerzity v Liberci vypsala pro některé své bakalářské obory druhé kolo přijímaček. Jedná se konkrétně o tyto obory: Podniková ekonomika (prezenční i kombinovaná for­ma) Ekonomika a management mezinárodního obchodu (prezenční forma) Ekonomika a management služeb (specializace Cestovní ruch a Finanční služby; prezenční forma) Manažerská informatika (prezenční forma) Podání elektronických přihlášek bude možné v termínu od 17. do 28. srpna 2015. Přijímací zkoušky …

číst více
Druhé kolo přijímaček na UJEP

Druhé kolo přijímaček na UJEP

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem vyhlašuje druhé kolo přijímacího řízení na následujících fakultách: Fakulta zdravotnických studií Fakulta životního prostředí Filozofická fakulta Pedagogická fakulta Přírodovědecká fakulta. Přihlášky je možné posílat do následujících termínů: Fakulta zdravotnických studií – 31. 7. 2016, Fakulta životního prostředí – 19. 8. 2016, Filozofická fakulta – 15. 8. 2016, Pedagogická fakulta – 15. 08. 2016, Přírodovědecká fakulta – 15. 8. 2016. Více informací zde.

číst více
VŠE stále přijímá přihlášky - do konce června

VŠE stále přijímá přihlášky - do konce června

Fakulta informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické stále přijímá přihlíšly ke studiu. Hlásit se lze do všech bakalářských oborů, kromě oboru Multimédia v ekonomické praxi. Přijímací řízení se skládá z testu z matematiky a z testu z jednoho cizího jazyka. Kompletní přehled oborů nabízených touto fakultou a další podrobnosti k přijímacímu řízení najdete zde.

číst více