Do konce dubna se můžete hlásit na jazyky na PedF MU

9. 4. 2011 | Aktuality

Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity vypisuje dodatečné přijímací řízení do bakalářského kombinovaného studia oborů Lektorství ruského jazyka, dvouoborové Pedagogické asistentství anglického jazyka a literatury pro základní školy + Pedagogické asistentství ruského jazyka a literatury pro základní školy a taktéž dvouoborové Pedagogické asistentství německého jazyka a literatury pro základní školy + Pedagogické asistentství ruského jazyka a literatury pro základní školy. Termín pro podání elektronické přihlášky a uhrazení poplatku je 30. dubna 2011 včetně. Z kombinovaného studia je po roce možno přestoupit na studium prezenční.

Přijímací zkoušky budou spočívat v Testu studijních předpokladů, který se bude psát 7. a 8. května 2011 a v oborových testech plánovaných na 21. – 23. června 2011. Výsledky státních maturit se nebudou u přijímacích zkoušek zohledňovat.