Den s formulemi ČVUT

23. 9. 2017 | Aktuality

Formula Student je mezinárodní soutěž pro studenty, kteří si musí navrhnout a sestrojit závodní formuli, postarat se o ekonomickou stránku projektu a připravit Business Plan.

I letos se v pražských Dejvicích představí monoposty studentů ČVUT. Akce Den s formulemi proběhne 5. října od 9.00 hodin před monoblokem Fakulty elektrotechnické a Fakulty strojní Českého vysokého učení technického v Praze (Technická 2 a Technická 4). Během ní budou studenti prezentovat jak formuli s elektrickým pohonem týmu eForce FEE Prague Formula, tak i monopost se spalovacím motorem skupiny CTU CarTech.

Od 9.00 hodin proběhne v kavárně FEL Café na Fakultě elektrotechnické ČVUT (Technická 2, Praha 6) setkání se zástupci obou týmů.

ČVUT_FEL_formule_featured