Den kariéry UJEP počtvrté

8. 11. 2010 | Aktuality

Ve středu 10. listopadu proběhne na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem (UJEP) druhý Den kariéry UJEP. Jeho hlavním cílem je zprostředkovat studentům školy možnost setkat se se zástupci firem a institucí a těm naopak možnost blíže poznat budoucí absolventy všech fakult UJEP.

Den kariéry proběhne mezi 9. a 14. hodinou v přízemí budovy Pedagogické fakulty v ulici České mládeže 8. Všem návštěvníkům budou k dispozici infomační stánky jednotlivých firem a institucí, budou se moci zúčastnit prezentací jednotlivých vystavovatelů v malé aule (jejich harmonogram naleznete zde (pdf)) a také získat informace o uplatnění absolventů UJEP. Zároveň celá akce otevře cestu k možné budoucí spolupráci mezi jednotlivými katedrami UJEP a zaměstnavateli.

Zdroj: www.ujep.cz