ČZU zve na den otevřených dveří

Špičkové laboratoře, školní formule, speciální simulátory, drony a polní roboty, skleníky s tropickou flórou, dokumenty, přibližující výzkumné projekty či aktivity v rozvojových zemích, a především informace, o tom, co se na ČZU opravdu můžete naučit, nabídne Den otevřených dveří na ČZU. 

V pátek 25. listopadu od 9.00 do 15.00 bude možné si prohlédnout nejen kampus, ale zblízka vidět špičkové laboratorní přístroje, navštívit učebny i posluchárny. Zástupci vedení fakult budou prezentovat studijní možnosti a odpovídat na dotazy přítomných. Na neformální diskuse se zájemci o studium se těší i členové studentských organizací, kteří také budou návštěvníkům pomáhat při orientaci v areálu univerzity. Ve foyerech fakult budou pro uchazeče připraveny materiály s informacemi o studiu, přijímacích zkouškách a přípravných kurzech.

Dveře otevřou všechny fakulty ČZU – Provozně ekonomická fakulta, Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, Technická fakulta, Fakulta lesnická a dřevařská, Fakulta životního prostředí, Fakulta tropického zemědělství – a Institut vzdělávání a poradenství (v Malé Chuchli). Podrobné informace o programu na jednotlivých fakultách naleznete na webových stránkách fakult, na fakultních FB profilech a také na místě, ve foyerech fakultních budov.

Další informace ke studiu lze také najít na webu http://studuj.czu.cz. Zde jsou k dispozici vzorové testy, virtuální prohlídka kampusu, fotogalerie a další informace pro ty, kdo se akce nemohou zúčastnit nebo dávají přednost elektronické komunikaci.

Další Dny otevřených dveří jsou plánovány 20. a 21. ledna 2017.

Zdroj: Tisková zpráva ČZU.


kavanluc@gmail.com

Další články k tématu

Den otevřených dveří na FIT ČVUT

Den otevřených dveří na FIT ČVUT

Jestli přemýšlíte o studiu na Fakultě informačních technologií Českého vysokého učení technického v Praze (FIT ČVUT), měli byste si v diáři zakroužkovat datum 3. prosince 2014. To se totiž koná den otevřených dveří této fakulty. Další šanci dostanou zájemci ještě na konci ledna příštího roku. Během celého dne se bude celkem třikrát opakovat prezentace, v níž zájemci získají představu, co je …

číst více
Den otevřených dveří na PEF MENDELU

Den otevřených dveří na PEF MENDELU

Jedna z trojice nejlepších ekonomických vysokých škol v České republice (tedy alespoň podle žebříčku Hospodářských novin), Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně, se odkryje zrakům i uším veřejnosti. Stane se tak již v pátek 7. února, kdy se zde uskuteční den otevřených dveří. Akce bude zahájena ve 13 hodin v posluchárně Q01 v budově Q. Zájemci si následně budou moci prohlédnout specializované učebny, podívat …

číst více