ČZU pořádá veletrh pracovních příležitostí

22. 2. 2014 | Aktuality

Česká zemědělská univerzita v Praze pořádá 27. února pro studenty a budoucí absolventy veletrh pracovních příležitostí. Ten má umožnit především kontakt mezi studenty a firmami, případně zprostředkovat práci, stáže, praxi nebo spolupráci na bakalářských a diplomových pracích. Podobné veletrhy pořádají i jiné vysoké školy, například Vysoká škola ekonomická v Praze nebo Univerzita Pardubice.

Veletrhu na České zemědělské univerzitě se zúčastní nadnárodní poradenské společnosti, významní zaměstnavatelé v obchodu a potravinářství, dále technologické firmy a automobilky i rozvojové agentury. Prezentace budou probíhat v prostorách Kruhové haly Technické fakulty, Provozně ekonomické fakulty, Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů a Institutu vzdělávání a poradenství (v Malé Chuchli) od 10 do 15 resp. 16 hodin (na Provozně ekonomické fakultě). Jednotlivé firmy se budou prezentovat na svých stáncích a také formou přednášek a diskusí. Zájemci obdrží katalog firem.