Chcete si vyzkoušet, jaké to je být na jeden den vysokoškolákem?

12. 3. 2011 | Tiskové zprávy

Chcete zažít nevšední den a nahlédnout do své vysokoškolské budoucnosti? Nyní máte jedinečnou příležitost. Vysoká škola managementu a podnikání NEWTON College rozjíždí expedici NEWTON 11.

Jeden den Návštěvníkem – expedice NEWTON 11 právě začíná

Po celý letní semestr (březen – květen) vám tato brněnská VŠ nabízí možnost zapojit se do expedice NEWTON 11. Staňte se jejím hostem a prožijte nevšední den nabitý inspirací, při kterém si nezávazně vyzkoušíte, jak by mohl vypadat váš typický studijní den v nedaleké vysokoškolské budoucnosti.

Co Vás čeká?
V dohodnutý den vás v prostorách školy přivítají dva studenti, kteří se stanou vašimi průvodci po celou dobu vaší návštěvy. Tu zahájíte snídaní se studenty v NC Café a poté absolvujete jeden z níže uvedených programů dle vašeho výběru.
Volba náročnosti programu je na vás. Můžete se zúčastnit výuky všech, v daný den nabízených předmětů, nebo si vybrat jen některé. O vaše občerstvení a doplnění energetických zásob bude postaráno, abyste se mohli naplno věnovat průzkumu terénu.

OKO 1 = pondělní expedice, v rámci které můžete navštívit výuku předmětů:

Metody a postupy používané v psychologii
Strategický management
Psychologie osobnosti
Nauka o podniku
Efektivní práce s lidmi
Makroekonomie
Cizí jazyk (angličtina)

Termíny: 28. 3., 11. 4., 25. 4., 9. 5. 2011

OKO 2 = úterní expedice, v rámci které můžete navštívit výuku předmětů:

Obchodní právo a daně
Krizový management
Management lidských zdrojů II.
Kreativita a její rozvoj
Management
Komunikace a sebeprezentace
Cizí jazyk (angličtina, němčina)

Termíny: 29. 3., 12. 4., 26. 4., 10. 5. 2011

OKO 3 = středeční expedice, v rámci které můžete navštívit výuku předmětů:

Základy poradenské psychologie
ICT v manažerské praxi
Interkulturální management
Politologie
Mezinárodní management a globalizace
Cizí jazyk (angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština)

Termíny: 23. 3., 6. 4., 20. 4., 4. 5. 2011

Líbí se Vám představa stát se Návštěvníkem NEWTON College?
Pokud ano, stačí napsat na email expedice@newtoncollege.cz , kterou expedici (OKO 1, OKO 2, OKO 3) a v jakém konkrétním termínu jste si vybrali. Přihlášku vám organizátoři následně potvrdí a zašlou konkrétní informace k samotné návštěvě.

Návštěvníkem / členem expedice NEWTON 11 se mohou stát nejen zájemci o prezenční či kombinované studium, ale také příbuzní či přátelé uchazečů.