Chcete na ČVUT? Deadline pro přihlášky se blíží

19. 3. 2015 | Aktuality

České vysoké učení technické v Praze (ČVUT) přijímá přihlášky uchazečů už jen do 31. března. Platí to pro všechny fakulty ČVUT s výjimkou Fakulty architektury, která již své přijímací řízení uzavřela.

České vysoké učení technické v Praze patří k největším a nejstarším technickým vysokým školám v Evropě, jeho historie sahá až do roku 1707. Pro akademický rok 2014/15 nabídla ČVUT svým studentům 110 studijních programů a celkem 441 studijních o­borů.

Univerzitu tvoří osm fakult, z nichž ty nejstarší jsou fakulty stavební, strojní, elektrotechnická a jaderná a fyzikálně inženýrská. Později byla založena fakulta architektury a dopravní a nejmladšími fakultami jsou fakulty biomedicínského inženýrství a informačních technologií.

Zdroj: www.cvut.cz