Akademické mistrovství v atletice se blíží

30. 12. 2010 | Aktuality

Dne 10. ledna 2011 se uskuteční další ročník akademického mistrovství České republiky v halové atletice. Jednotlivci i družstva budou závodit v přetlakové hale na Strahově v Praze, a to v následujících disciplínách: běh na 60 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 60 m překážkový, dálka, výška, trojskok, tyč, koule a štafeta 4×200 m.

Akci pořádá katedra atletiky Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy ve spolupráci s Českou asociací univerzitního sportu. Zúčastnit se mohou studenti prezenčního i kombinovaného studia vysoké školy s platným studijním průkazem a lékařskou prohlídkou do 28 let. Za jednu školu mohou v každé disciplíně startovat nejvýše 3 závodníci (-ice).

Přihlášky můžete posílat až do 6. ledna 2011 přes tuto webovou stránku. Ubytování na místě nebude zajištěno.

Zdroj: UHK