11. ročník amatérských a studentských krátkých filmů Aerokraťas je tu!

7. 9. 2014 | Aktuality

„Piloti“ pražského kina Aero vyhlásili již 11. ročník soutěže amatérských a studentských krátkých filmů s názvem AEROKRAŤAS. Amatérští tvůrci i začínající profesionálové mají díky ní možnost dostat se na plátno tohoto populárního pražského kina – a to rovnou jako předfilm projekcí celovečerních fil­mů.

Uzávěrka pro přihlášení filmů do soutěže je 30. září 2014 (přihlášku naleznete na stránkách kina Aero). Finále a slavnostní vyhlášení vítězů proběhne 6. listopadu 2014 opět v kině Aero.

Kromě projekce vítězného filmu na plátně Aera během celého následujícího roku získá nejlepší tvůrce také možnost si bezplatně pronajmout na jeden večer sál Aera pro soukromou projekci. Také vítězové dalších kategorií obdrží ceny – balíčky volných vstupenek do kina Aero, tradiční filmovou sadu od kina Aero a obchodu Terryho ponožky.

Zdroj: www.kinoaero.cz