O nás

Institut CEMI je jedničkou v oblasti poskytování online MBA studia na trhu v ČR a SR, s 12 lety zkušeností a více než 2170 studenty a absolventy. Je držitelem prestižní mezinárodní akreditace od britské akreditační autority ASIC, kterou získal jako první ve střední Evropě.

Online MBA studium na institutu CEMI je moderní a plně se přizpůsobí vašim časovým potřebám. Studium MBA probíhá kompletně online, včetně komunikace s lektory, studenti mají k dispozici veškeré potřebné studijní materiály v elektronické podobě, a v průběhu studia řeší v seminárních pracích reálné problémy ze své praxe pod vedením zkušených odborníků.

Naši absolventi si díky MBA studiu platově v průměru polepší o 230.187,- Kč ročně, na manažerských pozicích pak dokonce o 284.480,-Kč ročně (dle průzkumu STEM/MARK). O spokojenosti se studiem online MBA či LLM u nás vypovídá také více než 264 osobních referencí našich úspěšných absolventů.

Nabízíme celkem 21 studijních programů online MBA, MSc; LLM:

• 17 online MBA programů v češtině
  • 1 unikátní program online MBA Flexi s možností sestavit si vlastní studijní plán namíru a zahájit studium kdykoli
  • 2 mezinárodní MBA programy v angličtině pod vedením zahraničních lektorů
  • 1 LLM program v češtině (Korporátní právo)
  • 1 MSc program v češtině (Moderní marketing)

Studium MBA, MSc a LLM trvá 1 rok a je zakončeno udělením profesního titulu MBA, MSc. či LL.M. Ke studiu přijímáme bez přijímacích zkoušek a zahajujeme ho 2x ročně – vždy v říjnu a v březnu (případně dle dohody v online MBA oboru Flexi). V březnu 2024 byl zahájen již 26. ročník studia.

Kde nás najdeš

CEMI – Central European Management Institute

Mezi vodami 639/27
143 00 Praha 4-Modřany

Přihlášky a přijímačky

Ke studiu přijímáme bez přijímacích zkoušek a bez administrativních poplatků za zpracování přihlášky. Pro přijetí ke studiu v profesních vzdělávacích programech MBA, MSc a LLM je způsobilý uchazeč, který předloží doklad o řádném ukončení alespoň bakalářského vysokoškolského vzdělání (bez ohledu na obor) anebo uchazeč, který předloží doklad o řádném ukončení úplného středoškolského vzdělání s maturitou a profesní životopis s prokazatelnou praxí.

Pro studium MBA v anglickém jazyce je rovněž nezbytné mít pokročilou znalost angličtiny, minimálně na úrovni B1.

• Elektronická přihláška: zdarma

CEMI – Central European Management Institute